X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Korfu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Korfu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eindhoven Korfu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Eindhoven Korfu

Przewodnik po lotach Eindhoven Korfu

Kobieta w ciąży w podróży Eindhoven -Korfu- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Eindhoven - Korfu i zastanawiasz się czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Eindhoven -Korfu - istnieją jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzetwierdzą, że największe ryzyko poronienia występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Eindhoven -Korfu był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejsca wybierz te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się co jakiś czas wstać i poruszać się, często zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.