X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven La Palma

już od 910 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto La Palma

Bilety lotnicze

Dowolne miasto La Palma
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bruksela
19 gru (śro)
Lot bezpośredni
La Palma
26 gru (śro)
Lot bezpośredni
Berlin
28 cze (czw)
Iberia
La Palma
05 lip (czw)
Iberia
Bruksela
19 gru (śro)
Lot bezpośredni
La Palma
29 gru (sob)
Lot bezpośredni
Bruksela
20 gru (czw)
Iberia
La Palma
27 gru (czw)
Iberia
Bruksela
22 gru (sob)
Lot bezpośredni
La Palma
26 gru (śro)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven La Palma

Przewodnik po lotach Eindhoven La Palma

Będziemy mieć nadbagaż na przelot Eindhoven - La Palma?

Choć naprawdę się staraliśmy, to jednak nie udało nam się spakować do torby o wymiarach podanych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i zaoferują konkretne rozwiązania, jakie oczywiście wiążą się z dodatkową opłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co powinniśmy robić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są opłaty?

Jeśli wyszło, że przekroczyliśmy dozwolone wymiary oraz wagę, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Eindhoven - La Palma posiadają przeważnie ustaloną stałą kwotę od pojedynczego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym wyższa będzie zapłata. Co istotne, dość często możemy za taki nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeśli mamy świadomość, że będziemy przekraczać normy ustalone przez linie lotnicze, to trzeba z tego skorzystać. Wówczas również będziemy płacić za ten nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba również wiedzieć, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Eindhoven - La Palma nasz bagaż nie będzie mógł przekraczać wagi 32 kg. Jeśli tak się stanie, musimy wziąć kolejny bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na parę walizek podczas przelotu Eindhoven - La Palma

Jeśli taki bagaż przekracza ustalone wielkości, to musimy spakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z dodatkowymi płatnościami za tą drugą walizkę, a wszystkie ceny znajdziemy na witrynie, która proponuje nam takie tanie loty Eindhoven - La Palma. Co istotne, to nie możemy wziąć paru walizek o małej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy włożyć do jednej walizki. Wartość biletu, także jeżeli wpłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj oddziaływania na wielkość możliwego bagażu. Te wytyczne będą ustalone na stałe oraz trzeba je poznać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, aby potem nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się zdarzyć wszystkim. Ale tanie loty Eindhoven - La Palma oferują nam możliwość wykupienia drugiego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak pamiętać, że opłacając go wcześniej, nim pojawimy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.