X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Las Palmas

już od 1842 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Las Palmas

Bilety lotnicze Eindhoven Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
23 lut (nie)
KLM
Las Palmas
28 lut (pią)
KLM
Eindhoven
23 lut (nie)
KLM
Las Palmas
29 lut (sob)
KLM
Eindhoven
24 lut (pon)
KLM
Las Palmas
28 lut (pią)
KLM
Eindhoven
24 lut (pon)
KLM
Las Palmas
29 lut (sob)
KLM
Eindhoven
23 lut (nie)
KLM
Las Palmas
27 lut (czw)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Las Palmas

Przewodnik po lotach Eindhoven Las Palmas

Wypożyczenie samochodu podczas podróży Eindhoven - Gran Canaria- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla turystów

Lecisz z rodziną w podróż Eindhoven - Gran Canaria, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości mniejszych miasteczek podczas całego wyjazdu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Eindhoven - Gran Canaria. Możesz tego dokonać na miejscu lub przed wyjazdem online przy pomocy naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie samochodu, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed lotem Eindhoven - Gran Canaria wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Po dotarciu na miejsce przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie oddania samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.