X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Palma De Mallorca

już od 1246 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Eindhoven Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
23 lis (sob)
KLM
Palma De Mallorca
03 gru (wto)
KLM
Eindhoven
25 lis (pon)
KLM
Palma De Mallorca
03 gru (wto)
KLM
Eindhoven
26 lis (wto)
KLM
Palma De Mallorca
03 gru (wto)
KLM
Eindhoven
23 lis (sob)
KLM
Palma De Mallorca
02 gru (pon)
KLM
Eindhoven
25 lis (pon)
KLM
Palma De Mallorca
02 gru (pon)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Eindhoven Palma De Mallorca

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Eindhoven - Palma De Mallorca samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Eindhoven - Palma De Mallorca poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich materiały, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a nawet naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu atrap broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest również wnoszenie do samolotu substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Eindhoven -Palma De Mallorca i zamierzasz zabrać ze sobą coś nie wymienionego w regulaminie, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Eindhoven - Palma De Mallorca muszą mieć przy sobie lekarstwa lub inne przedmioty medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu głównym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi leki na receptę, preparaty ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Eindhoven - Palma De Mallorca: