X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Palma De Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Palma De Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eindhoven Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Eindhoven Palma De Mallorca

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Eindhoven - Palma De Mallorca samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie artykułów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Eindhoven - Palma De Mallorca poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis przedmiotów zabronionych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są absolutnie zakazane. Głównie należą do nich materiały, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń ostra, broń kulkowa, a nawet naboje. Dodatkowo zabrania się przewozu atrap broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest również wnoszenie do samolotu substancji łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny łatwopalne. Wybierasz się w podróż lotem Eindhoven -Palma De Mallorca i zamierzasz zabrać ze sobą coś nie wymienionego w regulaminie, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby planujące lot Eindhoven - Palma De Mallorca muszą mieć przy sobie lekarstwa lub inne przedmioty medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zakazują ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu głównym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi leki na receptę, preparaty ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Eindhoven - Palma De Mallorca: