X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Timisoara

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Timisoara

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eindhoven Timisoara

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Timisoara

Przewodnik po lotach Eindhoven Timisoara

Jak przygotować się do latania z pupilem?

Raz na jakiś czas po prostu nie ma innej opcji – trzeba zabrać pupila do samolotu. Jeśli pozostawienie zwierzaka w domu jest niemożliwe, można oczywiście przetransportować go samolotem. Ale w tej kwestii jest mnóstwo reguł i obostrzeń, o których trzeba pamiętać. Sprawdź, jak przygotować się do lotu ze zwierzęciem.

Psy i koty w tanich lotach Eindhoven - Timisoara

Duża część linii lotniczych, również tanich lotów Eindhoven - Timisoara, pozwala na zabieranie ze sobą zwierząt. Rzecz jasna jest to dodatkowo płatne. Polecieć może z tobą kot i pies, czasami także tchórzofretka. Opłata i miejsce podróży zwierzaka wynika z kilku aspektów, z reguły najistotniejsza jest jego wielkość. Wszystkie małe zwierzęta, czyli takie, które włącznie z transporterem są lżejsze niż 6 kg, mogą być wniesione na pokład. Wszystkie większe będą musiały podróżować w luku bagażowym.

Ważne dokumenty i formalności

Przed podróżą najpierw sprawdź, czy twój pupil posiada wszystkie potrzebne dokumenty. Najbardziej istotne jest to, że musi posiadać chip. Jedynie w tym przypadku będzie mógł wejść na pokład samolotu.

Oczywiście znaczące są też wszystkie obowiązkowe szczepienia. Zwierzak musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie, a dane o tym muszą znaleźć się w jego dokumentach, wydawanych przez weterynarza.

Lot zwierzaka w tanich lotachEindhoven - Timisoara

Decydując się na lot ze zwierzakiem, koniecznie musisz przygotować mu specjalną klatkę. Nie może być za mała, zatem normalne pojemniki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych nie zawsze się sprawdzają. Klatka musi być na tyle przestronna, by pupil mógł wewnątrz bezproblemowo wyprostować się i obrócić się.

Obowiązkowo zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Eindhoven - Timisoara