X
Ładowanie...

Tanie loty Erzurum Odessa

już od 357 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Odessa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Odessa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kijów
25 sty (pią)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Odessa
27 sty (nie)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lut (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Odessa
22 lut (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lut (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Odessa
28 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lut (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Odessa
03 mar (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Odessa
07 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Erzurum Odessa

Przewodnik po lotach Erzurum Odessa

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Zamieszanie, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to z pewnością mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego można się spodziewać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale stresująca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Jeśli podróżujesz na terenie Europy, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty Erzurum - Odessa, wydają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebujesz wyłącznie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie monety i papiery, które masz w spodniach, włóż tam również torbę, płaszcz czy szal.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Erzurum - Odessa

Tanie loty najczęściej pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco duży, że na pewno się do niego spakujesz. Jednak trzeba każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a cała konstrukcja dokładnie zrolowanych bluzek nie została zniszczona.

Na wierzchu ułóż ważne dokumenty – niebawem trzeba będzie je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się by na wierzchu była i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu warto włożyć także napoje. Jeżeli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować starannie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu sprawdź, co możesz zabrać do samolotu w tanich lotach Erzurum - Odessa.