X
Ładowanie...

Tanie loty Esenboga Arpt Kijów

już od 131 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kijów

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kijów
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kijów
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kijów
10 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kijów
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kijów
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bydgoszcz
17 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kijów
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Esenboga Arpt Kijów

Przewodnik po lotach Esenboga Arpt Kijów

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Ankara (Esenboga) - Kijów

Kupując wakacje z biurem podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jeżeli jednak planujesz wyjazd osobiście, potrzebujesz turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Ankara (Esenboga) - Kijów, nie wahaj się dopłacić kilka złotych na polisę. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w podróży i dlaczego może okazać się naprawdę potrzebne.

Regularne ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie istotne, czy decydujesz się na tanie loty Ankara (Esenboga) - Kijów, czy korzystasz ze regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie podróżne wlicza zarówno samą podróż, i wakacje.

Polisa z reguły odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – chociaż zabierając ze sobą drogie rzeczy, trzeba uzupełniająco wykupić polisę. Ponadto zapewnia ci powrót do Polski w wypadku problemów zdrowotnych i zwróci ci środki przeznaczone na wizytę u lekarza poza granicami, lub w razie, gdy staniesz się ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość wybrania z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Znajdują się w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo ubezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zaginie i będziesz musiał na niego czekać, masz pewne wypłacenie pieniędzy.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również ubezpieczenia od opóźnienia lotu. To wyjątkowo intratne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie oznacza dużą stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość odzyskania straconych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Ankara (Esenboga) - Kijów znacznie podrożeją – zazwyczaj jest to nieduża kwota.