X
Ładowanie...

Tanie loty Fargo Kraków

już od 1903 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

USA Kraków

Bilety lotnicze USA Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
03 wrz (wto)
Norwegian
Kraków
20 wrz (pią)
Norwegian
Chicago
04 paź (pią)
SAS
Kraków
14 paź (pon)
SAS
Nowy Jork
03 wrz (wto)
Norwegian
Kraków
19 wrz (czw)
Norwegian
Nowy Jork
03 wrz (wto)
Norwegian
Kraków
16 wrz (pon)
Norwegian
Boston
09 paź (śro)
Delta
Kraków
15 paź (wto)
Delta
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fargo Kraków

Przewodnik po lotach Fargo Kraków

Czy podczas wycieczki Fargo - Kraków odczujemy jetlag?

Jeśli organizujemy przelot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się różnymi sprawami. Czy będziemy mogli zarezerwować najtańszy bilet, czy będziemy mogli korzystać z najkrótszego przelotu. Martwimy się, czy prawidłowo się odprawimy, czy nie zagubimy bagażu. Mimo wszystko mało kto zastanawia się nad tym, czy przy wybranym przez niego połączeniu Fargo - Kraków, może pokazać się jetlag.

Dlaczego przy dalekich trasach Fargo - Kraków pojawia się jetlag

Namyślamy się co to jest? To zmęczenie, zirytowanie, ból głowy oraz problemy z koncentracją, jakie występują, gdy nasz przelot Fargo - Kraków będzie miał miejsce przez kilka stref czasowych. Wtedy ciało musi stracić kilka godzin – kiedy lecimy na wschód, co gorzej znosi, lub te parę godzin zyskuje – jeżeli polecimy na zachód, co znosi lepiej. Dlatego rezerwując tanie loty Fargo - Kraków i wiedząc, że będziemy lecieć przez kilka stref. Należy sprawdzić, co robić aby to niemiłe odczucie było jak najmniejsze.

Co kiedy będziemy lecieć Fargo - Kraków na zachód?

Kiedy wykupiliśmy tanie loty Fargo - Kraków i wiemy, że będziemy lecieć na zachód, to trzeba zacząć kłaść się trochę później spać. Tak jeszcze przed wylotem przyzwyczaimy ciało do zmiany. Gdy już znajdziemy się na pokładzie, należy robić wszystko, żeby nie zasnąć. Można spacerować między fotelami, pić wodę, zjeść produkty posiadające białko. Przewoźnicy zezwalają zazwyczaj na zabranie przekąsek na pokład, więc należy przygotować sobie odpowiedni posiłek już prędzej, żeby był pobudzający. Jeśli już lot Fargo - Kraków się skończył, to nie poddajmy się przemęczeniu. Idźmy spać dopiero w nocy. Dobrym planem będzie spacer w promieniach słońca, szybciej przepędzimy ochotę położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Fargo - Kraków

Przelot Fargo - Kraków z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego organizmu będzie lot Fargo - Kraków z zachodu na wschód. Z tego powodu przed lotem, trzeba kłaść się prędzej do spania oraz odpowiednio wcześniej wstawać. Tu podczas przelotu Fargo - Kraków warto będzie zasnąć, a dopomogą nam w tym produkty bogate w węglowodany, oraz ziołowe herbaty na sen. Po dotarciu do celu, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się i starajmy się dostosować do tamtejszych godzin snu i posiłków.

Jeżeli posiadamy już wykupione tanie loty Fargo - Kraków i nie chcemy, aby jetlag zepsuł nam wyjazd. To warto się do tego właściwie przygotować. Nie pijmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na dworze. Po zajęciu miejsca przestawmy zegarek na czas, który będzie u celu, wówczas też łatwiej się do niego przyzwyczaimy.