X
Ładowanie...

Tanie loty Faro Heathrow Arpt

już od 260 zł
01 gru 08 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Heathrow Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Heathrow Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Londyn
01 sty (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 gru (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Londyn
01 sty (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 gru (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Londyn
01 sty (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Londyn
01 sty (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 gru (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Londyn
01 sty (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Faro Heathrow Arpt

Przewodnik po lotach Faro Heathrow Arpt

Podróż Faro - London (Heathrow) z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Faro - London (Heathrow) i marzysz o zabraniu ze sobą roweru? Niżej przedstawiamy krótki wykaz, co zrobić aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

Jak przetransportować bicykl?

Wariantów na transport bicykla jest wiele. Na rynku są dostępne dedykowane bardzo wytrzymałe kufry na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi spakowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają wagę bagażu. Kolejnym wariantem jest dedykowana sakwa na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik określa o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest tekturowe pudło. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub ograniczeń oragnizatora lotu. Minusem kartonu jest niska wytrzymałość.

Nadprogramowe zabezpieczenie bicykla na czas podróży Faro - London (Heathrow)

Zaleca się poprosić obsługę lotniska o naklejkę z opisem UWAGA SZKŁO. Jeśli podróż z Faro do London (Heathrow) jest z przesiadkami poleca się okleić walizkę nazwą destynacji, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zagubienie bicykla na trasie podróży. Na czas rejsu zdejmujemy oraz spuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz bicykl do mniejszych pudełek warunkowo połącz je między sobą.

Cena transportu bicykla

Koszt przewozu bicykla jest ustalana przez organizatora lotu i zależy od warunków przelotu, destynacji oraz ograniczeń bagażowych.Koszt może zmienić się jeśli lot do danego Faro - London (Heathrow) odbywa się podczas szczytu sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odebranie roweru

Bicykl często przekazuje się w dedykowanym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie roweru, także odbywa się w dedykowanym punkcie.