X
Ładowanie...

Tanie loty Figari Pau

już od 1194 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pau

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pau
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 lip (śro)
KLM
Pau
10 lip (śro)
KLM
Gdańsk
04 lip (czw)
KLM
Pau
11 lip (czw)
KLM
Gdańsk
03 lip (śro)
KLM
Pau
11 lip (czw)
KLM
Gdańsk
05 lip (pią)
KLM
Pau
11 lip (czw)
KLM
Gdańsk
04 lip (czw)
KLM
Pau
10 lip (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Figari Pau

Przewodnik po lotach Figari Pau

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla podróżnych

Planujesz lot samolotem do Figari - Pau i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Figari - Pau, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, błyszczyków, wody, alkoholu. Jeżeli mamy gotówkę to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Figari - Pau. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, czyli takie, które mogą być użyte jako broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja podróż do Figari - Pau nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Figari - Pau masz możliwość zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy.