X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Figari Wrocław

już od 195 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Wrocław

Bilety lotnicze Francja Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
13 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
15 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
24 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
24 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Figari Wrocław

Przewodnik po lotach Air France Figari Wrocław

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś długo wyczekiwany urlop Figari - Wrocław linią Air France i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Oprócz zarezerwowania noclegu, zabukowania biletu lotniczego i spakowania walizek, warto także pomyśleć o skorzystaniu z polisty turystycznej. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu odpowiedniej oferty?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit - według sondaży w zeszłym roku urlopy planowało nawet kilkanaście mln osób. Spora część turystów stawia na wycieczki poza granicami kraju - kusi nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, kosztowania nowych potraw, zwiedzania monumentalnych zabytków. Zagraniczne kierunki to marzenie wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki zdarzą się nieprzewidziane sytuacje? Pobyt w szpitalu, leki, opóźniony lot Figari - Wrocław linią Air France, skradziony bagaż, konieczność skrócenia urlopu - to wszystko może generować wysokie koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając polisę ubezpieczeniową?

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. Na terenie UE jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome kilkunastu tysięcy euro, a w innych rejonach świata - nawet kilka razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują też oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie istotne np. w Ameryce. Godna polecenia polisa powinna także zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Zweryfikuj ogólne warunki polisy

Podmioty działające na rynku oferują również polisy OC, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Figari - Wrocław linią Air France? Zwróć uwagę na to, żeby dokładnie przeczytać OWU - to pozwoli uniknąć rozczarowań.