X
Ładowanie...

Tanie loty Fiumicino Arpt Helsinki

już od 297 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
27 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
04 cze (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
12 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kraków
05 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
12 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fiumicino Arpt Helsinki

Przewodnik po lotach Fiumicino Arpt Helsinki

Czy weźmiemy sprzęt sportowy do samolotu?

Niejednokrotnie jest tak, że wybierając się na urlop, pragniemy skorzystać z intensywnego wypoczynku. Jeśli posiadamy własny sprzęt sportowy, to zrozumiałe, że chcielibyśmy go ze sobą wziąć na lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki. Ale czy to w ogóle będzie możliwe? Czy przewoźnicy  dają nam szansę wzięcia ze sobą sprzętu sportowego?

Właściwe zapakowanie na przelot Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki

Przede wszystkim, sporo zależy tutaj od sprzętu, który, pragniemy ze sobą zabrać. Tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki czasem zezwalają nam przewieźć określone sprzęty w opłacie za bagaż rejestrowany, czasami będziemy musieli puścić je osobno, a jeszcze kiedy indziej jest dopuszczalny tylko transport cargo. W dodatku z rowerem raczej nie będzie kłopotów, jednak na witrynie lotów Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki warto sprawdzić, w jaki sposób on powinien być zapakowany. Powietrze wypuszczone z opon, pedały ustawione do środka, przednie koło przykręcone do ramy, a całość spakowana w specjalną folię, lub karton. Jeżeli wszystko wykonamy odpowiednio z instrukcjami, jakie zostały zamieszczone przez tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki, to nie powinniśmy odczuwać trudności z jego transportem.

Co z większymi rzeczami na trasie Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki?

Jeśli planujemy wziąć narty, to również nie będzie z tym jakiegoś problemu, nawet kiedy wykupimy najtańszy bilet. Jednak opłaca się je zapakować w odpowiedni futerał, ponieważ wtedy będziemy mieli pewność, że nic się z nimi nie stanie. W odniesieniu do deski surfingowej, musimy się nastawić na większe opłaty za jej przewóz. Trzeba również zobaczyć, czy linie lotnicze, jakimi chcemy polecieć, pozwolą nam na ich transport. Zdecydowanie w znacznej liczbie przypadków, decydując się na tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki nie będziemy mieli z tym problemów, więc możemy podczas wyjazdu skorzystać ze swojej deski.

Przewoźnicy posiadają własne zalecenia w odniesieniu do transportowania sprzętu sportowego. Nie istotne, czy korzystamy z linii regularnych czy wybieramy tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Helsinki, zawsze powinniśmy się dowiedzieć jak to się przedstawia. Jeżeli wszystko zorganizujemy prędzej, to zapłacimy mniej za przewóz danego sprzętu, a w dodatku będziemy mieli gwarancję, że po krótkim przelocie, będziemy mogli odpoczywać w ulubiony sposób, mając własny sprzęt.