X
Ładowanie...

Tanie loty Fiumicino Arpt Kraków

już od 167 zł
11 lip 18 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Fiumicino Arpt Kraków

Bilety lotnicze Fiumicino Arpt Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
27 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
11 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
16 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
07 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
14 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fiumicino Arpt Kraków

Przewodnik po lotach Fiumicino Arpt Kraków

Jak musi wyglądać nasza apteczka na przelot Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków

Nie ma znaczenia, jak daleko chcemy polecieć. Za każdym razem powinniśmy być gotowi na różne wypadki. Przez to na przelot Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków musimy zabrać ze sobą wspaniale spakowaną apteczkę. Co powinno się w niej znaleźć?

Główne artykuły podczas podróży Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków

Przede wszystkim nasza apteczka powinna być wyposażona w leki, jakie przyjmujemy każdego dnia i które będziemy musieli też przyjmować podczas urlopu. W dodatku trzeba na przelot Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków się właściwie przyszykować, wkładając do niej tabletki przeciwbólowe oraz na ból gardła. Co więcej, trzeba dbać, aby mieściły się w niej medykamenty na biegunkę oraz wymioty, ponieważ przy zmianie środowiska nasz organizm ma możliwość różnorako reagować. Te medykamenty pomogą nam w spokoju cieszyć się z propozycji, którą przygotowały dla nas tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków. Trzeba też się zaopatrzyć w specjalne spraye i kremy na owady, tak aby ochronić się przed ich ukąszeniem, jeśli dana podróż Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków dobiegnie końca oraz znajdziemy się u celu.

Co jeszcze trzeba wziąć na lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków?

Przygotowując się nawet na najkrótszy lot, musimy wziąć ze sobą medykamenty na alergię, coś do oczyszczenia rany, plastry i bandaże. Nigdy nie możemy wiedzieć co się przydarzy, a szukanie apteki, bez wątpienia nie będzie przyjemnym doświadczeniem. Trzeba także przypilnować, żebyśmy mieli ze sobą potwierdzenia szczepień, jeżeli zamówiliśmy do dalekich krajów tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków i takie szczepienia były konieczne do zrobienia. Przy różnorakich schorzeniach ma możliwość występować gorączka, warto więc też mieć przy sobie termometr, ale musimy wiedzieć, że powinien on być bezrtęciowy, bo rtęciowego nie pozwolą nam wnieść na lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków.

Nie ma znaczenia, z których przewoźników będziemy korzystać, czy wybraliśmy tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków. Jeśli będziemy uczuleni na któryś medykament albo substancje w nich zawarte, a wybieramy się na daleką wycieczkę, to powinniśmy posiadać ze sobą odpowiednią informację. Najlepiej z nazwą po łacinie i w języku angielskim. Wtedy jest spora możliwość, że w razie niespodziewanego zdarzenia dany lek nie zostanie nam zaserwowany, a my naszą wyprawę Rome (Leonardo Da Vinci) - Kraków będziemy naprawdę miło wspominać. Takie przygotowanie jest istotne, ponieważ leczenie za granicą może nas sporo kosztować.