X
Ładowanie...

Tanie loty Fiumicino Arpt Poznań

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Fiumicino Arpt Poznań

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Fiumicino Arpt Poznań

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fiumicino Arpt Poznań

Przewodnik po lotach Fiumicino Arpt Poznań

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Rome (Leonardo Da Vinci) - Poznań

Nieistotne, czy podróżujesz tanimi lotami Rome (Leonardo Da Vinci) - Poznań czy z tradycyjnym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie konieczny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to dodatkowe koszty, zatem trzeba zastanowić się, czy rzeczywiście jest konieczność zabrania większej walizki. Podpowiadamy, kiedy powinno się go dokupić, a kiedy na pewno przyda się standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Jest zawsze przy tobie , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, masz pewność, że nie zostanie zniszczony czy zaginiony. Jednakowo taka opcja ma także sporo wad. Najważniejsze jest to, że ma ograniczone wymiary – możesz w nim zabrać tylko podstawowe przedmiotów, niewiele można spakować. Dodatkowo każdy przewoźnik ma ogromne ograniczenia co do przewożenia kosmetyków i lekarstw.

Z tego powodu bagaż rejestrowany okazuje się korzystny. Możesz przewieźć w nim różne kosmetyki. Jest konieczny również wówczas, gdy na co dzień musisz stosować lekarstwa, których nie masz możliwości wprowadzić do samolotu. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zapakować niebezpieczne przedmioty (np. nożyczki), płyny albo pamiątki (wino, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Rome (Leonardo Da Vinci) - Poznań sprawdza się, jeżeli czeka cię kilka przesiadek. Dzięki temu masz wolne ręce podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Poznań stwarzają możliwość wniesienia naprawdę sporego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak musisz mieć większy bagaż, możesz dokupić bagaż rejestrowany. Koszty różnią się u innych przewoźników, wpływa na to również pora roku. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch na lotniskach jest większy, trzeba ponieść większe koszty.

Również rozmiary bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach można spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za większe (do 23 lub 30 kg) należy zapłacić około 110-250 zł. Cena dotyczy rzecz jasna podróży w jednym kierunku.