X
Ładowanie...

Tanie loty Fiumicino Arpt Tbilisi

już od
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Fiumicino Arpt Tbilisi

Bilety lotnicze Fiumicino Arpt Tbilisi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fiumicino Arpt Tbilisi

Przewodnik po lotach Fiumicino Arpt Tbilisi

Czy w czasie podróży Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi odczujemy jetlag?

Jeśli planujemy przelot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się różnymi rzeczami. Czy będziemy mogli zarezerwować najtańszy bilet, czy możemy skorzystać z krótkiego czasu lotu. Zastanawiamy się, czy dobrze się odprawimy, czy nie zagubimy bagażu. Jednak rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego kierunku Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi, może wystąpić jetlag.

Dlaczego przy dalekich trasach Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi pojawia się jetlag

Myślimy co to takiego? To przemęczenie, rozdrażnienie, bóle głowy i trudności ze skupieniem się, które pojawiają się, gdy nasz przelot Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi ma miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas organizm traci parę godzin – kiedy polecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, lub te kilka godzin dostaje – jeżeli polecimy na zachód, co znosi słabiej. Z tego powodu zamawiając tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi i wiedząc, że będziemy lecieć przez kilka stref. Należy wiedzieć, co zrobić aby to niemiłe odczucie okazało się być jak najmniejsze.

Co gdy lecimy Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi na zachód?

Kiedy wykupiliśmy tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi i mamy świadomość, że będziemy lecieć na zachód, to trzeba iść odrobinę później spać. Tak jeszcze przed wylotem będziemy przyzwyczajać ciało do zmian. Gdy już znajdziemy się w samolocie, należy zrobić wszystko, aby nie spać. Możemy przejść się między fotelami, pić wodę, zjeść dania posiadające białko. Przewoźnicy zezwalają przeważnie na wzięcie niewielkiej ilości jedzenia na pokład, więc należy przyszykować sobie odpowiedni posiłek już prędzej, aby okazał się być pobudzający. Jeżeli już lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi się skończył, to nie poddajmy się zmęczeniu. Idźmy spać dopiero wieczorem. Dobrym pomysłem będzie spacer w promieniach słońca, łatwiej przepędzimy ochotę położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi

Lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi z zachodu na wschód?

Gorszy dla naszego ciała jest lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi z zachodu na wschód. Z tego powodu przed lotem, warto położyć się prędzej do spania oraz tak samo wcześniej się budzić. Tutaj w czasie lotu Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi opłaca się zasnąć, a dopomogą nam w tym produkty pełne węglowodanów, i ziołowe herbaty na sen. Po przylocie na miejsce, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się oraz starajmy się dopasować do panujących tam godzin spania oraz posiłków.

Kiedy posiadamy już zakupione tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Tbilisi i nie chcemy, żeby jetlag popsuł nam wyjazd. To warto się do tego odpowiednio przyszykować. Nie pijmy alkoholu, na miejscu bądźmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po wejściu do samolotu przestawmy zegarek na godzinę, która będzie w miejscu docelowym, wówczas również łatwiej się do niego przyzwyczaimy.