gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Fiumicino Arpt Tegel Arpt

już od 159 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Tegel Arpt

Bilety lotnicze Włochy Tegel Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
29 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
27 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
10 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
27 paź (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
02 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
02 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fiumicino Arpt Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Fiumicino Arpt Tegel Arpt

Chcielibyśmy mieć miejsca blisko siebie w czasie lotu Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport)

Jeśli lecimy Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport) z inną osobą, to chcemy być na pokładzie jak najbliżej siebie. Chcemy mieć możliwość porozmawiać, pragniemy uzyskać pewność, że ta bliska osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Dlatego trzeba się zorientować, jak to będzie wyglądać u poszczególnych przewoźników, bo wtedy będziemy mogli odpowiednio dopasować propozycję do siebie.

Automatycznie podczas odprawy na przelot Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport)

Musimy wiedzieć, że w niektórych liniach lotniczych, fotele rozdzielane są automatycznie w czasie odprawy. Jeżeli chcemy w czasie lotu Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport) mieć miejsce obok kogoś dla nas ważnego, to wówczas musimy za to zapłacić. Czasem tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport) oferują nam szansę zarezerwowania fotela, jeśli odprawimy się w określonej ilości godzin przed lotem. Trzeba zobaczyć, w jaki sposób to będzie wyglądało na wybranym przez nas przelocie, nawet jeśli wybraliśmy tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport), tak żebyśmy mogli w porę reagować i spróbować wpływać na wybór foteli.

Niejednokrotnie miejsca na lot Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport) będą zagwarantowane obok siebie

Rzecz jasna od każdej zasady istnieją odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to mimo wszystko, możemy mieć gwarancję, że potomstwo do 12 lat, będzie lecieć przy nas. To samo jeżeli leci z nami osoba ograniczona ruchowo. Wtedy również bezpłatnie będziemy mogli wybierać miejsca w czasie lotu Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport), tak żebyśmy byli obok siebie. Inną grupą tu uprzywilejowaną, są ci pasażerowie, którzy posiadają odpowiednie karty lojalnościowe. Ci także będą mogli wybierać interesujące ich fotele, bez potrzeby ponoszenia kolejnej opłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy zarezerwowaliśmy najkrótszy przelot, czy najdłuższy. Jeżeli chcemy, żeby ktoś określony siedział blisko nas, powinniśmy sprawdzić, jaką mamy możliwość wyboru foteli. Tanie loty Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport) mają swoje wytyczne, w zależności od linii lotniczej, przez to trzeba się upewnić jak to się przedstawia. Przy dłuższych przelotach, warto przemyśleć, czy nie będzie dobrze zapłacić za szansę wybrania takiego fotela oraz mieć gwarancję, że rzeczywiście będziemy siedzieć jak najbliżej bliskich nam osób, z którymi zorganizowaliśmy tą podróż Rome (Leonardo Da Vinci) - Berlin (Tegel Airport). Trzeba jedynie prędzej to przejrzeć, żeby zdążyć wszystko załatwić.