X
Ładowanie...

Tanie loty Florencja Genewa

01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Włochy Genewa

Bilety lotnicze Włochy Genewa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Florencja Genewa

Przewodnik po lotach Florencja Genewa

Palacz na pokładzie samolotu podczas rejsu Florencja - Genewa

Palenie to nałóg, który trudno pokonać, przez co palaczom niełatwo wyobrazić sobie długi lot samolotem bez okazji do puszczania maleńkiego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę innych podróżnych, jak chociażby dzieci i kobiet w ciąży, nie pozwalają na użytkowanie papierosów. Trzeba o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Florencja - Genewa i pakując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe zakazane

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palacze na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, jednak były to czasy, gdy do kwestii zdrowotnych wiążących się z używaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak ogromnej wagi. Dziś jest zupełnie inaczej i palenie w samolocie jest kategorycznie zabronione, więc jeżeli palimy i wybieramy się w podróż samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na okres podróży Florencja - Genewa. Nieważne tu jest czy wybierzemy tanie loty Florencja - Genewa, czy podróże rejsowymi liniami lotniczymi – przepisy wszędzie są równie restrykcyjne. Co istotne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu tradycyjnych papierosów, jak i fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienki – w każdym miejscu jest to zabronione!

Pasażerom czasami wydaje się, że w czasie lotu Florencja - Genewa mogą wymknąć się do łazienki na maleńkiego dymka, bo nikt tego nie zauważy. To naturalnie niemożliwe, ponieważ w pokładowych łazienkach umieszczone są czujniki dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, gdyż może się to zakończyć nie tylko upomnieniem, ale i karą finansową. Przy podróży samolotem przydatne mogą okazać się gumy i inne środki pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeżeli boimy się, że nie przetrzymamy długiego rejsu, wybierzmy opcję lotu z przesiadkami. Wcale nie musi to być drogie: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, jaki bilet jest najtańszy , ale także jak długo trwa podróż z poszczególnymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy w czasie rejsu Florencja - Genewa

Jeśli wybieramy tanie loty Florencja - Genewa i planujemy wczasy, z pewnością zechcemy zabrać ze sobą własne papierosy, by nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w wielu państwach są one rzeczywiście kosztowne, a nie zawsze będą nam smakować. Nim spakujemy wakacyjne bagaże, zaznajommy się z regulacjami celnymi wiążącymi się z przewozem wyrobów tytoniowych. W wypadku liquidów do e-papierosów musimy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w walizce podręcznej.