X
Ładowanie...

Tanie loty Florianopolis Piza

już od 166 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
14 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
24 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
14 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
21 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
04 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
01 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Florianopolis Piza

Przewodnik po lotach Florianopolis Piza

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Florianopolis - Piza

Kupując wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz urlop osobiście, potrzebujesz turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Florianopolis - Piza, powinno się zapłacić trochę pieniędzy za polisę ubezpieczeniową. Podpowiadamy, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w czasie wyjazdu i dlaczego jest bardzo ważne.

Regularne ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy decydujesz się na tanie loty Florianopolis - Piza, czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie podróżne obejmuje zarówno samą podróż, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą bagażu – jednak zabierając ze sobą wartościowe rzeczy, warto dodatkowo je ubezpieczyć. Na dodatek daje ci możliwość na rejs powrotny do domu w wypadku zachorowania i wypłaci ci pieniądze wydane na pobyt w szpitalu poza granicą, lub wtedy, gdy zostaniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Masz możliwość skorzystania z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdują się w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeśli zaginie i będziesz szukać go, masz pewne wypłacenie pieniędzy.

Większość przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oferuje również ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. Są bardzo zadowalające, jeżeli masz przesiadkę i spóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, jesteś pewien zwrotu straconych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Florianopolis - Piza bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to naprawdę niewielka kwota.