X
Ładowanie...

Tanie loty Foerde Monachium

30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norwegia Monachium

Bilety lotnicze Norwegia Monachium

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Foerde Monachium

Przewodnik po lotach Foerde Monachium

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale właśnie port lotniczy. Tłok, hałas, nieznana sytuacja – to jest przecież trudne doświadczenie. Zdradzamy, czego można się spodziewać przed rejsem i jak można się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka stresująca. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Jeśli latasz do krajów europejskich, niezbędny jest tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Foerde - Monachium, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebujesz wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie twój plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeni spodni, umieść tam także neseser, odzienie wierzchnie czy szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Foerde - Monachium

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że bez problemu się w nim spakujesz. Jednak należy każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja mocno zwiniętych koszulek nie została zburzona.

Na górze ułóż ważne dokumenty – niebawem trzeba będzie je okazać w trakcie odprawy. Zrób tak, by żeby na górze znalazła się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Na wierzchu walizki warto umieścić także napoje. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby burzyć starannie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem dowiedz się, jakie przedmioty można wnosić do środka w tanich lotach Foerde - Monachium.