X
Ładowanie...

Tanie loty Foerde Tromso

już od 847 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norwegia Tromso

Bilety lotnicze Norwegia Tromso

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bergen
18 lip (śro)
SAS
Tromso
26 lip (czw)
SAS
Lot bezpośredni
Bergen
15 lip (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Tromso
28 lip (sob)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Foerde Tromso

Przewodnik po lotach Foerde Tromso

Bagaż dziecięcy-informacje dla lecących na trasie Foerde - Tromso

To czy maluch może posiadać swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Foerde - Tromso. Głównie zależy to od wieku pociechy oraz linii lotniczych, z których korzystasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku poniżej dwóch lat większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na dane niemowlaka. Gdy pociecha skończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż podręczny jak i bagaż główny a warunki jego transportu są takie same, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Foerde - Tromso. Niektórzy przewoźnicy akcesoria dziecięce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat do samolotu masz prawo wziąć wózek spacerówkę, który nie jest wliczany do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagażowej  tylko daj załodze tuż przed wejściem do samolotu Foerde - Tromso. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Foerde, jak i po lotnisku docelowym w Tromso. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz malucha w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego opiekuna. Dodatkowe akcesoria dziecięce nie służące bezpośrednio do transportu dziecka trzeba nadać jako dodatkowy bagaż rejestrowany według taryfy opłat określonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z maluchm opiekuna obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz napojów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym napoje, które możesz zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.