gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Frankfurt Jyvaskyla

już od 134 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
28 lis (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 gru (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 gru (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
29 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Frankfurt Jyvaskyla

Przewodnik po lotach Frankfurt Jyvaskyla

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla turystów

Organizujesz podróż samolotem do Frankfurt - Jyvaskyla i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Frankfurt - Jyvaskyla oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Frankfurt - Jyvaskyla, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego rzeczy takich jak: biżuteria, leki potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu żywności oraz płynów w bagażu odprawianym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.