X
Ładowanie...

Tanie loty Frankfurt Kłajpeda Pałanga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Frankfurt Kłajpeda Pałanga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Frankfurt Kłajpeda Pałanga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Frankfurt Kłajpeda Pałanga

Przewodnik po lotach Frankfurt Kłajpeda Pałanga

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tyle lot, ale właśnie lotnisko. Tłumy, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – jest to na pewno trudne doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się spodziewać przed wylotem i jak można się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest wcale przerażająca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Jeżeli latasz do krajów europejskich, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Frankfurt - Kłajpeda-Palanga, obsługują bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic wydrukować, potrzebne jest jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego przy taśmie wszelkie monety i papiery, które masz w spodniach, włóż tam również neseser, odzienie wierzchnie czy szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Frankfurt - Kłajpeda-Palanga

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle duży, że bez problemu się w nim spakujesz. Jednakze należy każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja mocno skręconych podkoszulek nie została zburzona.

Na wierzchu ułóż wszystkie dokumenty – niebawem trzeba będzie je okazać w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, żeby pod ręką znajdowała się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry walizki należy położyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie trzeba burzyć starannie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, wcześniej znajdź informację, co możesz wnosić na pokład w tanich lotach Frankfurt - Kłajpeda-Palanga.