gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Emirates Frankfurt Nowe Delhi

już od 2535 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Emirates

Frankfurt Nowe Delhi

Bilety lotnicze Emirates Frankfurt Nowe Delhi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
15 paź (pon)
Emirates
Nowe Delhi
15 lis (czw)
Emirates
Frankfurt
18 paź (czw)
Emirates
Nowe Delhi
26 lis (pon)
Emirates
Frankfurt
18 paź (czw)
Emirates
Nowe Delhi
27 lis (wto)
Emirates
Frankfurt
19 paź (pią)
Emirates
Nowe Delhi
26 lis (pon)
Emirates
Frankfurt
19 paź (pią)
Emirates
Nowe Delhi
27 lis (wto)
Emirates
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Emirates Frankfurt Nowe Delhi

Przewodnik po lotach Emirates Frankfurt Nowe Delhi

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz wymarzony wyjazd Frankfurt - Delhi linią Emirates Airline i chcesz zadbać o każdy detal? Oprócz zarezerwowania hotelu, wykupienia lotu i spakowania walizek, warto także zainteresować się ofertami ubezpieczeń turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu odpowiedniej oferty?

Wyjazd zagraniczny? Wykup polisę turystyczną

Nasi rodacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według szacunków w ubiegłym roku na wczasy wybierało się ponad 80% ankietowanych. Spora część turystów wybiera urlopy zagraniczne - kusi nas możliwość wylegiwania się na piaszczystej plaży, picia drinków z palemką, oglądania pomników przyrody. Odległe kierunki to marzenie wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki wystąpią niespodziewane sytuacje? Pobyt w szpitalu, środki medyczne, opóźniony lot Frankfurt - Delhi linią Emirates Airline, skradziony bagaż, konieczność skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować wysokie koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając polisę ubezpieczeniową?

Decydując się na ofertę warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą firma jest zobowiązana pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej najniższy pułap powinien osiągnąć kilkunastu tysięcy euro, a w innych bardziej odległych destynacjach - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją również oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie potrzebne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Godna polecenia polisa powinna także zagwarantować odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Sprawdź ogólne warunki ubezpieczenia

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują też polisy OC, ubezpieczenie bagażu, wypłacenie środków z tytułu anulowanych lotów, a nawet wynajęcia ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Frankfurt - Delhi linią Emirates Airline? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie przeczytać umowę - dzięki temu unikniesz różnych niejasności.