gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Jet Airways Frankfurt Nowe Delhi

już od 1983 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Nowe Delhi

Bilety lotnicze Niemcy Nowe Delhi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
28 lut (czw)
Jet Airways
Nowe Delhi
24 mar (nie)
Jet Airways
Berlin
03 mar (nie)
Jet Airways
Nowe Delhi
24 mar (nie)
Jet Airways
Berlin
01 mar (pią)
Jet Airways
Nowe Delhi
23 mar (sob)
Jet Airways
Berlin
01 mar (pią)
Jet Airways
Nowe Delhi
24 mar (nie)
Jet Airways
Berlin
03 mar (nie)
Jet Airways
Nowe Delhi
21 mar (czw)
Jet Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Jet Airways Frankfurt Nowe Delhi

Przewodnik po lotach Jet Airways Frankfurt Nowe Delhi

Czy możemy wziąć leki na przelot Frankfurt - Delhi linią Jet Airways

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej możliwość korzystać z oferty lotu Frankfurt - Delhi linią Jet Airways, to bez wątpienia orientujemy się, w jaki sposób trzeba spakować walizkę. Ale co, jeśli tym razem powinniśmy przewieźć ze sobą medykamenty? Wiemy, w jaki sposób to wygląda, które medykamenty możemy ze sobą zabrać i czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Musimy sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy posiadali pewność, że lot Frankfurt - Delhi linią Jet Airways minie nam spokojnie i bez zbędnego stresu.

Leki w walizce podręcznej w czasie lotu Frankfurt - Delhi linią Jet Airways.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeśli wykupiliśmy wejściówkę na tanie loty Frankfurt - Delhi linią Jet Airways, to tak samo jak przy lotach regularnych, leki możemy posiadać w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, musimy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale warto je mieć w osobnej siatce. Wtenczas kontrola pójdzie sprawniej, więc będziemy mogli wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Działanie jest takie, że przewozić możemy leki bez recepty, które są dostępne dla każdego oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć oświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się sprawdzić w celu sprawdzenia leków.

Czy będzie limit na ich ilość?

Jeśli idzie o leki w płynie, nie będzie ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę wziąć ze sobą syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, powinniśmy brać tylko taką ilość medykamentów, która będzie nam faktycznie niezbędna podczas wycieczki. Tanie loty Frankfurt - Delhi linią Jet Airways zezwalają też na wniesienie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeśli jakiś medykament powinien być podawany podskórnie, ale ich wnoszenie również warto natychmiast zgłosić w czasie kontroli. Ale, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak możemy mieć na pokładzie niezbędne środki wypisane na receptę, jak też krople do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy zasady odnośnie do wiezienia medykamentów, to dowiemy się, że możemy także mieć w samolocie urządzenia medyczne. Ale warto zapytać w liniach lotniczych

jak to wygląda z przewożeniem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może będą musiały znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że możemy zabrać ze sobą leki i niezbędny sprzęt medyczny, da nam możliwość wreszcie bez problemów skorzystać z propozycji, którą mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Frankfurt - Delhi linią Jet Airways.