X
Ładowanie...

Tanie loty Fuengirola Angelholm

już od 1556 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Angelholm

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Angelholm
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
26 lis (wto)
Lufthansa
Angelholm
29 lis (pią)
SAS
Katowice
24 lis (nie)
Lufthansa
Angelholm
28 lis (czw)
SAS
Katowice
24 lis (nie)
Lufthansa
Angelholm
27 lis (śro)
SAS
Katowice
26 lis (wto)
Lufthansa
Angelholm
28 lis (czw)
SAS
Katowice
27 lis (śro)
Lufthansa
Angelholm
29 lis (pią)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fuengirola Angelholm

Przewodnik po lotach Fuengirola Angelholm

Co sprawdzić przed lotem Fuengirola - Helsingborg? Krótki poradnik dla podróżujących

Lecisz w podróż Fuengirola - Helsingborg, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a niespodziewane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Fuengirola - Helsingborg. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy ten krótki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed podróżą poleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy wpisane dane na bilecie są tożsame z dokumentem, którego użyłeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Fuengirola - Helsingborg upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z maluchem dla niego również musisz mieć przy sobie odpowiednie dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy na lotnisku po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, numer lotu, kierunek Fuengirola - Helsingborg, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Fuengirola - Helsingborg- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Helsingborg. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wylotem Fuengirola - Helsingborg?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twoja walizka zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie limity wagi i wielkości określił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto zjeść i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Fuengirola - Helsingborg