X
Ładowanie...

Tanie loty Funchal Bratysława

już od

28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Funchal Bratysława

Bilety lotnicze Funchal Bratysława

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Funchal Bratysława

Przewodnik po lotach Funchal Bratysława

Odsprzedaż biletu na samolot innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Upolowałeś miejsce w tanich lotach  Funchal - Bratysława z dużym wyprzedzeniem, jednak w międzyczasie stało się coś i nie możesz polecieć? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Podpowiadamy, czy masz taką możliwość i co powinieneś zaplanować.

Sprzedaż biletu imiennego

Linie lotnicze, zarówno tanie loty Funchal - Bratysława, jak i tradycyjne, umożliwiają sprzedaż miejsca innemu pasażerowi. Ale istnieje kilka warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety imienne, dlatego znajduje się na nich twoje imię i nazwisko. Z tego powodu bilet można sprzedać odpowiednio wcześniej i zrobić to w porozumieniu z liniami lotniczymi.

Odsprzedanie lub przekazanie komuś innemu biletu należy zrobić za pośrednikiem przedstawiciela przewoźnika chociaż parę dni przed odlotem. Wtedy musi nastąpić przebukowanie biletu i przypisanie go do innej osoby. Jest to związane oczywiście z dodatkową opłatą, która niestety bywa dość duża.

Rezygnacja z biletu bez utraty pieniędzy

Jeśli nie będzie nikogo, kto odkupiłby niepotrzebny bilet, bywa tak, że miejsce po prostu przepadnie, stracisz też wpłacone środki. Jednak możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to dobre rozwiązanie. Możesz za nie zapłacić w trakcie kupowania biletów. To rozwiązanie chroni cię, jeśli wydarzy się coś złego, czyli przykładowo z powodu problemów zdrowotnych lub rodzinnych, uda ci się bezproblemowo wycofać się z podróży. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Funchal - Bratysława nie naliczą żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, którzy przewoźnicy latają na trasie Funchal - Bratysława