X
Ładowanie...

Tanie loty Funchal Soria

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Funchal Soria

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Funchal Soria

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Funchal Soria

Przewodnik po lotach Funchal Soria

Podróżowanie dziecka samolotem bez opieki

Zdecydowana większość tradycyjnych linii lotniczych i większość tanich lotów Funchal - Soria ma możliwość przelotów dzieci bez opieki dorosłych. Najczęściej wszystko jest zależne od wieku malucha. Co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz wysłać dziecko samo w podróż?

W jakim wieku dzieci mogą podróżować samodzielnie?

Badania na początku wydają się niespodziewane – jedna czwarta małoletnich turystów lata samodzielnie. Warto jednakże wiedzieć, że w badaniach bierze się pod uwagę wszystkich niepełnoletnich, a zdecydowana większość z nich to po prostu nastolatki, które samodzielnie radzą sobie w samolocie.

Zasadniczo po zakończeniu 4 roku życia dzieci mogą podróżować bez opieki. Wcześniej musi towarzyszyć im pełnoletni opiekun lub starsze rodzeństwo (wyłącznie takie, które ukończyło 16 lat). Wszystkie maluchy liczą na pomoc ze strony personelu pokładowego.

Podróżowanie dziecka samolotem

Wszyscy przewoźnicy, w tym również tanie loty Funchal - Soria, przedstawiają własne metody radzenia sobie z najmłodszymi. Maluchami opiekuje się personel pokładowy, na pokładzie znajdują się specjalnie dla nich ciekawe zabawki, przykładowo klocki. Należy też kupić specjalny obiad dla dziecka.

Jednak wysyłając malucha na pokład trzeba również zadbać o to, aby w jego bagażu podręcznym znalazły się interesujące go rzeczy. Nie zapomnij też o ukochanej maskotce i łamigłówkach, którymi maluszek może zająć uwagę. Dzięki temu maluchy także mogą wykorzystać ofertę tanich lotów Funchal - Soria.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy latają na trasie Funchal - Soria