X
Ładowanie...

Tanie loty Gatwick Arpt Dorval Intl

już od 1707 zł
14 lip 21 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dorval Intl

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dorval Intl
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 wrz (śro)
TAP (Air Portugal)
Montreal
04 lis (śro)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
30 wrz (śro)
TAP (Air Portugal)
Montreal
06 lis (pią)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
30 wrz (śro)
TAP (Air Portugal)
Montreal
08 lis (nie)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
03 paź (sob)
TAP (Air Portugal)
Montreal
04 lis (śro)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
03 paź (sob)
TAP (Air Portugal)
Montreal
06 lis (pią)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gatwick Arpt Dorval Intl

Przewodnik po lotach Gatwick Arpt Dorval Intl

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla pasażerów

Planujesz lot samolotem do London (Gatwick) - Montreal (Dorval Intl) i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Niżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do London (Gatwick) - Montreal (Dorval Intl) oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz London (Gatwick) - Montreal (Dorval Intl), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego przedmiotów takich jak: przedmioty wartościowe, leki potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu rejestrowanym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.