X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Aalborg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Aalborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Aalborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Aalborg

Przewodnik po lotach Gdańsk Aalborg

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz urlop i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego zwierzaka? Sprawdź, czy Twój przewoźnik akceptuje obecność zwierzęcia na pokładzie. Przedstawiamy kompendium wiedzy dla właścicieli. W jaki sposób przygotować zwierzaka do podróży samolotem Gdańsk -Aalborg?

Sprawdź wewnętrzne regulacje przewoźnika

Na wstępie warto podkreślić, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy dokładnie sprawdzić odpowiednie przepisy. Zazwyczaj tani operatorzy lotniczy wpuszczają na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Wybrałeś połączenie Gdańsk - Aalborg, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować osobnego biletu. Bardzo ważne jest natomiast przygotowanie odpowiedniego pojemnika, w którym zwierzę bezpiecznie przetrwa podróż. Pojemnik musi oczywiście pozwalać zwierzęciu na swobodę ruchów.

Dokumenty dla futrzaka

Jeżeli planujesz przewieźć psa w kabinie pasażerskiej, pamiętaj o formalnościach. Najbardziej istotne są dokumenty - przede wszystkim paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Przed Tobą podróż Gdańsk -Aalborg? Ważna informacja - trakcie podróży pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a kot musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - to sprawi, że lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.