X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Gdańsk Aalesund

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 paź 18 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Gdańsk Aalesund

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Gdańsk Aalesund

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Aalesund

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Aalesund

Skorzystaj z linii lotniczych Wizzair i przyleć do Alesund - bajkowego miasta z przepięknymi fiordami! Zachwyci Cię pięknem przyrody i zapierającymi dech w piersi widokami, które można podziwiać tak z lądu, jak i z morza. Jeśli chcesz dolecieć z Polski do tego niepowtarzalnego norweskiego miasta, najszybciej dolecisz tutaj z portu lotniczego w Gdańsku. Lot z tego miasta nie potrwa dłużej, niż 2 godziny.

Wybierz linie lotnicze Wizzair Gdańsk - Alesund i ciesz się wygodną podróżą i wysoką klasą samolotu i pomocną obsługą stewardess. Rezerwacja miejsca i przelotu zajmie Ci tylko chwilę, ponieważ możesz wykupić bilet przez Internet. Linie lotnicze Wizzair Gdańsk - Alesund oferują też wiele dodatkowych usług, w tym możliwość skorzystania z opcji wcześniejszego wejścia na pokład, czy wyboru miejsca, gdzie będziemy mieć więcej przestrzeni na nogi.

Samolot linii Wizzair Gdańsk - Alesund zakołuje na port lotniczy, który znajduje się na wyspie Vigra, położonej około 19 kilometrów od centrum Alesund. Do serca miasta dojedziesz wahadłowym autobusem, który odjeżdża spod centrum rekreacyjnego Moa - przewóz trwa około 25 minut, a bilet kosztuje niecałe 12 Euro.