X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Alexandroupolis

już od 189 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
27 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
29 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Alexandroupolis

Przewodnik po lotach Gdańsk Alexandroupolis

Kobieta w ciąży w podróży Gdańsk -Alexandroupolis- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Gdańsk - Alexandroupolis i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajważniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Na ogół stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Gdańsk -Alexandroupolis - są jednak ważne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzysą zgodni, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na szybkie zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu zapisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Gdańsk -Alexandroupolis był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o fotele przed Tobą.Postaraj się co jakiś czas rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.