X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Alicante

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Alicante

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Alicante

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Alicante

Przewodnik po lotach Gdańsk Alicante

Jak przygotować się do lotu ze zwierzęciem?

Czasami zwyczajnie nie ma innej opcji – musisz wziąć ze sobą psa lub kota na inny kontynent. Jeśli zostawienie ulubieńca w domu nie wchodzi w grę, możesz oczywiście przetransportować go samolotem. Jednak w tym przypadku jest dużo zasad i obostrzeń, które musisz znać. Dowiedz się, jak przygotować się do lotu ze zwierzakiem.

Ulubieńcy w tanich lotach Gdańsk - Alicante

Większość linii lotniczych, w tym także tanich lotów Gdańsk - Alicante, zezwala na zabieranie ze sobą zwierząt. Zawsze jest to płatne ekstra. W grę wchodzi kot i pies, w niektórych liniach również tchórzofretka. Koszty i metoda podróżowania zwierzaka wynika z kilku aspektów, z reguły najważniejsza jest jego rozmiar. Małe zwierzęta, czyli takie, które razem z klatką ważą do 6 kg, mogą być przewożone na pokładzie. Większe będą musiały podróżować w luku bagażowym.

Wszystkie dokumenty i formalności

Zanim wyjedziesz koniecznie sprawdź, czy twój przyjaciel ma wszelkie ważne dokumenty. Najbardziej istotne jest to, że musi być zaczopowany. Wyłącznie w takim przypadku będzie mógł wejść do samolotu.

Oczywiście znaczące są także przebyte obowiązkowe szczepienia. Pies musi mieć ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie, a informacje na ten temat powinny znajdować się w jego dokumentach, wydawanych przez weterynarza.

Lot zwierzaka w tanich lotachGdańsk - Alicante

Biorąc ze sobą pupila, koniecznie musisz kupić mu specjalną klatkę. Nie może być za mała, zatem standardowe transporterki znajdujące się w sprzedaży w sklepach zoologicznych z reguły odpadają. Klatka musi być na tyle obszerna, by pies czy kot mógł wewnątrz swobodnie wstać i obrócić się.

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Gdańsk - Alicante