X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Altenrhein

już od 342 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 sie (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
23 sie (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
20 sie (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
09 sie (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
20 sie (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
09 sie (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
22 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
19 wrz (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Altenrhein

Przewodnik po lotach Gdańsk Altenrhein

Posiadamy nadbagaż na przelot Gdańsk - Altenrhein?

Chociaż naprawdę się staraliśmy, to jednak nie udało nam się zapakować do torby o wymiarach podanych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i proponują odpowiednie sposoby, jakie rzecz jasna będą wiązały się z większą opłatą. Nie mniej, trzeba mieć świadomość, co możemy zrobić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są dopłaty?

Jeżeli wyszło, że przekroczyliśmy ustalone wymiary oraz ciężar, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Gdańsk - Altenrhein mają zazwyczaj określoną stałą wartość od pojedynczego kilograma ponad ustalenia, a u regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym wyższa jest opłata. Co istotne, dość często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić prędzej, czyli jeśli mamy świadomość, że będziemy przekraczać wytyczne ustalone przez linie lotnicze, to trzeba z tego skorzystać. Wtedy też zapłacimy za taki nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba również wiedzieć, że bez względu na to czy będą to linie regularne czy tanie loty Gdańsk - Altenrhein taki bagaż nie będzie mógł przekraczać wagi 32 kg. Jeśli tak będzie, musimy zabrać kolejny bagaż.

Musimy rozłożyć na kilka bagaży podczas lotu Gdańsk - Altenrhein

Jeśli nasz bagaż przekroczy ustalone normy, to musimy spakować się w dwie walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi opłatami za taką kolejną walizkę, a wszystkie kwoty znajdziemy na witrynie, która oferuje nam takie tanie loty Gdańsk - Altenrhein. Co ważne, to nie mamy możliwości wziąć kilku walizek o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie przekraczając dopuszczalnego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej walizki. Cena biletu, nawet jeżeli wpłaciliśmy za niego tylko , nie ma tu wpływu na rozmiar możliwego bagażu. Te zasady będą wyznaczone na stałe oraz trzeba je poznać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, żeby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć wszystkim. Jednak tanie loty Gdańsk - Altenrhein oferują nam szansę wykupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto jednak pamiętać, że opłacając go prędzej, zanim znajdziemy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.