X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Alvesta

już od 60 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
23 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
08 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
10 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Alvesta

Przewodnik po lotach Gdańsk Alvesta

Przewożenie leków w bagażu podręcznym w tanich lotach Gdańsk - Alvesta

O ile kwestia przewożenia przekąsek i płynów na pokładzie samolotu nie pozostawia wątpliwości, o tyle transport lekarstw może wywoływać wątpliwości i kontrowersje. Podpowiadamy, które leki można zabrać ze sobą na pokład i jakie są zastrzeżenia linii lotniczych co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że pasażerowie mają możliwość wziąć ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To dobra nowina dla ludzi podróżujących w ofercie tanich lotów Gdańsk - Alvesta, ze względu na to najczęściej zabierają oni tylko podręczny bagaż. Powinno się każdy lek włożyć do specjalnej kosmetyczki, dzięki czemu będzie można je łatwiej odprawić.

Masz prawo zabrać ze sobą w zasadzie lekarstwa każdego rodzaju. W bagażu podręcznym możesz spakować leki kupowane w aptece czy markecie, bez recepty (pastylki na gardło, specyfiki do nosa czy żele). Nie ma problemu, by także transportować specyfiki do oczu i leki do odkażania i masz możliwość zabrać więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym możesz zabrać też lekarstwa przpisywane na receptę przez lekarza specjalistę. Ale to podlega specjalnym regułom.

Transport lekarstw na receptę

Lekarstwa wydawane na receptę też możesz przewieźć w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Gdańsk - Alvesta, czy wybierasz standardowe linie lotnicze – w obu opcjach można wziąć ze sobą medykemnty na pokład samolotu. Musisz tylko zgłosić podczas odprawy, że masz je przy sobie.

Leki przepisywane na receptę czasem jednak mogą nie przejść kontroli. To się zdarza, ponieważ w różnych krajach są inne reguły dotyczące wydawania i przepisywania. Dlatego także kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, co oznacza, że po prostu musisz okazać odpowiednią dokumentację. Najczęściej wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Gdańsk - Alvesta