X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Ateny

już od 416 zł
08 gru 15 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Ateny

Bilety lotnicze Gdańsk Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Ateny

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Ateny

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Gdańsk - Ateny linią Ryanair?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeśli lecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż powinien posiadać ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy mogli go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy musieli niczego z niego wykładać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co musimy spojrzeć?

Lecąc z Gdańsk do Ateny musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba włożyć dokumenty, gotówkę oraz wszystkie wartościowe rzeczy, także wtedy, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Gdańsk - Ateny linią Ryanair oferują nam możliwość zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto zdecydować się na te niezbędne rzeczy/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niewielkim kosztem dokupić na miejscu. W czasie kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je mieć na wierzchu, aby wszystko odbyło się prędko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Gdańsk - Ateny linią Ryanair

Jeśli bierzemy tylko bagaż podręczny, lub chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Gdańsk - Ateny linią Ryanair nie mają limitu co do wagi pasażerów, a więc nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każda linia wprowadza swoje reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, musimy wiedzieć, że każda linia ma swoją politykę bagażową. Dlatego warto sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie proponujące tanie loty Gdańsk - Ateny linią Ryanair, posiadają dosyć wysokie kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie zobaczyć, jakie przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie musi posiadać wymiary oraz masę, ponieważ wówczas oszczędzimy sporo nerwów w czasie lotu.