X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Belfast

już od 777 zł
02 gru 09 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Belfast

Bilety lotnicze Gdańsk Belfast

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
24 gru (czw)
KLM
Belfast
03 sty (nie)
KLM
Gdańsk
24 gru (czw)
KLM
Belfast
04 sty (pon)
KLM
Gdańsk
07 sty (czw)
KLM
Belfast
14 sty (czw)
KLM
Gdańsk
07 sty (czw)
KLM
Belfast
15 sty (pią)
KLM
Gdańsk
07 sty (czw)
KLM
Belfast
17 sty (nie)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Belfast

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Belfast

Jak przetrwać lot Gdańsk - Belfast linią Ryanair z pociechą?

Pojawienie się pociechy wcale nie musi znaczyć, że musimy rezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko brać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość silne. Z pierwszym lotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Gdańsk - Belfast linią Ryanair

Jeżeli planujemy lot z maleństwem, powinniśmy dbać o to, żeby na trasie pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali lepszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na nocny lot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo szukając biletów w korzystnej cenie, musimy pamiętać, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie płacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Gdańsk - Belfast linią Ryanair proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed wylotem Gdańsk - Belfast linią Ryanair?

Trzeba sobie zostawić trochę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak by bez nerwów oddać wszystkie bagaże, mieć możliwość zjeść coś lekkiego i spokojnie pójść do łazienki na moment przed lotem, gdzie przewiniemy dziecko. Większość linii lotniczych oferujących swe usługi na konkretnej trasie

pozwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Gdańsk - Belfast linią Ryanair nie posiadają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale też jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj dziecko siedzące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, więc całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba wsparcia przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Gdańsk - Belfast linią Ryanair posiadają odpowiednio przygotowany zespół, który ma za zadanie pomóc podróżnym, a więc także i wam. Jeżeli dziecko zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało współpasażerom. Lecz też nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Gdańsk - Belfast linią Ryanair i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że nawet najcięższa podróż posiada swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przygotować do podróży Gdańsk - Belfast linią Ryanair z dzieckiem, tak by zrobić wszystko co tylko możliwe, aby lot przeminął spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.