X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Belgrad

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Belgrad

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Belgrad

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Belgrad

Przewodnik po lotach Gdańsk Belgrad

Tanie loty Gdańsk - Belgrad dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

W podróż na drugi koniec świata może udać się również maluch. W czasie polowania na tanie loty, należy natychmiast zaznaczyć, że szukasz biletu dla maluszka. Dowiedz się, w jaki sposób zarezerwować bilet dla dziecka.

Rezerwacja miejsca dla dziecka

Wyszukując miejsce w samolocie trzeba od razu zaznaczyć ile lat mają dzieci. Metoda rodziału biletów jest różny w innych liniach lotniczych. Zasadniczo jednak wybiera się, czy leci z tobą niemowlę do lat 2, od 2 do 12 (albo 13) roku życia, czy nastolatek.

Bilet dla nieletniego powinien być wystawiony na jej imię i nazwisko. To dziecka data urodzenia i PESEL powinny pojawić się na karcie pokładowej, a nie opiekuna, który robi rezerwację. Trochę inaczej sprawa wygląda, jeśli zamierzasz przewozić dziecko do 2 roku życia na kolanach i nie będziesz wykupywać dodatkowego miejsca. Jednak w tym wypadku masz prawo wzięcia tylko jednego bagażu podręcznego.

Koszt biletów dla dzieci

W tanich lotach Gdańsk - Belgrad i w standardowych liniach lotniczych najczęściej są takie same ceny za miejsca dla maluchów. W tym pierwszym przypadku czasem zazwyczaj ulegają przecenom, identycznie jak bilety dla dorosłych. Dzieci które ukończyły 13-14 lat z reguły podróżują za pełną cenę.

Kiedy zabierasz niemowlę na kolana i nie kupujesz dla niego miejsca, będziesz musiał zapłacić tylko około 20% normalnego biletu. Maluchy do skończenia dwóch lat mające własne siedzenie mają już droższe bilety, ich cena wynosi od 50 do 100% pełnego biletu dla osoby dorosłej.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy kursują na trasie Gdańsk - Belgrad