X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Bourgas

już od 2061 zł
04 lip 11 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Bourgas

Bilety lotnicze Gdańsk Bourgas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 sie (śro)
Norwegian
Bourgas
11 sie (nie)
Norwegian
Gdańsk
05 sie (pon)
Norwegian
Bourgas
11 sie (nie)
Norwegian
Gdańsk
22 lip (pon)
Norwegian
Bourgas
26 lip (pią)
Norwegian
Gdańsk
22 lip (pon)
Norwegian
Bourgas
28 lip (nie)
WizzAir UK
Gdańsk
24 lip (śro)
Norwegian
Bourgas
26 lip (pią)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Bourgas

Przewodnik po lotach Gdańsk Bourgas

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Gdańsk - Bourgas

Decydując się na wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeżeli jednak wybierasz się w wyjazd samodzielnie, możesz potrzebować odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Gdańsk - Bourgas, powinno się zapłacić parę złotych za ubezpieczenie. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę istotne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najważniejsze jest podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy rezerwujesz tanie loty Gdańsk - Bourgas, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Standardowe ubezpieczenie podróżne obejmuje zarówno samą podróż, i wakacje.

Polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed kosztami związanymi z zagubieniem walizki – chociaż przewożąc wartościowe przedmiotu, trzeba uzupełniająco je ubezpieczyć. Ponadto daje ci możliwość na powrót do domu w wypadku zachorowania i zwróci ci pieniądze przeznaczone na wizytę u lekarza za krajem, lub w razie, gdy staniesz się ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Możesz także skorzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżujących. Ma je w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco objąć polisą wartościowy bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zgubi się i będziesz oczekiwać na jego powrót, masz gwarantowane odzyskanie środków.

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych oferuje również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia samolotu. To niezwykle korzystne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się rzadko, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien odzyskania dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Gdańsk - Bourgas zaskakująco podrożeją – najczęściej jest to bardzo mała stawka.