X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Bratysława

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Bratysława

Bilety lotnicze Gdańsk Bratysława

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Bratysława

Przewodnik po lotach Gdańsk Bratysława

Jak przewozić sprzęt sportowy w samolocie

Firmy lotnicze, też tanie loty  Gdańsk - Bratysława pozwalają na transportowanie sprzętu sportowego bez żadnego wysiłku. Rzecz jasna powiązane jest to z innymi nieregularnymi kosztami. Dowiedz się wszystkiego o transporcie sprzętu sportowego.

Przewóz roweru w bagażu

Masz możliwość wykupienia kolejnego bagażu i zabrania w nim roweru. Oczywiście rower musi być odpowiednio poskładany do przewozu. Trzeba go po pierwsze zapakować go w dedykowae do tego opakowanie kartonowe lub zrobione z folii.

Poza tym należy spuścić powietrze z opon i wykręcić przednie koło. Trzeba je przymocować do ramy. Kierownica musi zostać delikatnie poluźniona ustawia się ją przy ramie. Także pedały muszą zostać odkręcone lub przekręcone do środka. W takim sposobie ustawienia sprzęt sportowy może zostać przewieziony w luku bagażowym tanich lotów Gdańsk - Bratysława.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe bywają nadawane jako bagaż sportowy. Powinieneś je zapakować do dedykowanego futerału, żeby zapobiec zniszczeniu. Pozostały sprzęt narciarski, dla przykładu kask, trzeba spakować do bagażu rejestrowanego. Z reguły jednak para nart z butami i kijkami obliczane są jak jedna sztuka bagażu.

Opłata za transport zestawów narciarskich różni się u różnych linii. Niektóre tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Gdańsk - Bratysława  pobierają kwotę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Czasem jednak przewozi się narty w ramach kosztów za standardowy bagaż rejestrowany i nie ciągnie to za sobą dodatkowych opłat.