gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Brno

29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Brno

Bilety lotnicze Gdańsk Brno

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Brno

Przewodnik po lotach Gdańsk Brno

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop dobrze wie, że zapakowanie się na urlop nie jest prostym zadaniem - trzeba przecież wybrać niezbędne elementy garderoby, umiejętnie je zwinąć, a także skompletować mini apteczkę. Kluczową kwestią jest też dobór walizki, do której spakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w podróży? Sprawdź praktyczne informacje dla pasażerów.

Wykonana z tworzywa walizka czy miękka torba

Właśnie przygotowujesz się do wyjazdu i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje wady i zalety. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na swobodne przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy więc dźwigać ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego plastiku dobrze chroni znajdujące się w środku rzeczy przez uszkodzeniami, ale sama w sobie jest dość ciężka, co może rodzić problemy przy odprawie.

Wady i zalety torby

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Wadą będzie z natomiast gorsze zabezpieczenie przewożonych rzeczy - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak jest pojemna i niezwykle praktyczna. Planujesz podróż Gdańsk -Brno? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych regułach dotyczących transportu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, brzytw, golarek, czy śrubokrętów. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a podróż na pewno przebiegnie bez problemów.