X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Budapeszt

już od 463 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Budapeszt

Bilety lotnicze Gdańsk Budapeszt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
08 wrz (sob)
Ryanair
Budapeszt
16 wrz (nie)
Ryanair
Gdańsk
30 sie (czw)
Ryanair
Budapeszt
08 wrz (sob)
Ryanair
Gdańsk
30 sie (czw)
Ryanair
Budapeszt
06 wrz (czw)
Ryanair
Gdańsk
15 sie (śro)
Ryanair
Budapeszt
28 sie (wto)
Ryanair
Gdańsk
30 sie (czw)
Ryanair
Budapeszt
09 wrz (nie)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Budapeszt

Przewodnik po lotach Gdańsk Budapeszt

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Gdańsk -Budapeszt i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdź nasz poradnik!

Kiedy obsługa może nie wpuścić pasażera do samolotu?

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem warto sprawdzić unijne przepisy, które określają podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto sprawdzić również przed lotami do bardziej odległych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Gdańsk -Budapeszt, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że przewoźnik może nie wpuścić na pokład osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą przestrzegać wytycznych personelu. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo rygorystyczne są również przepisy związane z zawartością bagaży. Zabronione jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - np. żyletki, nożyczki, substancje wybuchowe.

Czym jest overbooking - prawa turysty

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według przepisów jest to możliwe gdy nastąpi tzw. overbooking. Obsługa powinna jednak podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Gdańsk -Budapeszt pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.