X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Chios

już od 179 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
18 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Chios

Przewodnik po lotach Gdańsk Chios

Tradycyjne linie lotnicze- czym różnią się od tanich lini lotniczych i co oferują w ramach kosztu biletu Gdańsk - Chios?

Przeglądając oferty rejsów do Gdańsk - Chios nie wiesz, czemu cena biletów tradycyjnych linii lotniczych jest czasem nieco wyższa niż koszt biletu tanich linii lotniczych na tej samej trasie Gdańsk - Chios? Przede wszystkim jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zwrotów zakupionych biletów oraz wyborem długich rejsów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletu odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Gdańsk - Chios, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością załogi. Maszyny regularnych przewoźników są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej ułatwiając turystom przejście przez procedury lotniskowe. Nie jest to jednoznaczne z tym, że zawsze koszty ich biletów będą wysokie. Obecnie przy rozwoju rynku usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, także organizują wyprzedaże na bilety, zwłaszcza kiedy lot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz ustrzelić okazję na lot regularnymi liniami lotniczymi warto założyć Alarm Cenowy dostępny na naszej stronie FRU.PL , który pomoże dobrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższa jakość podróży, czyli kolejne możliwości dla turysty

Tradycyjne linie lotnicze dają możliwość  wyboru rezerwacji miejsca w kilku klasach rezerwacyjnych. Kategorie rezerwacyjne dzielą się na kategorię ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które implikują koszt biletów, standard obsługi pasażerskiej oraz położenie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u niskokosztowych przewoźników. Oprócz komfortu związanego ze zwiększoną powierzchnią na pokładzie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, napojów czasem nawet napoju z dodatkiem alkoholu, dostępu do gazet, filmów, możliwości nadania bagażu rejestrowanego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem podręcznym oraz szybszej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu linii lotniczych podczas długich lotów na podrózującego czekają rzeczy takie jak miękki zagłówek oraz koc.