X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Constanta

już od 290 zł
11 cze 18 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Constanta

Przewodnik po lotach Gdańsk Constanta

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Gdańsk - Constanta?

Planujesz podróż do Gdańsk - Constanta i jedyną dostępną opcją jaką oferująprzewoźnicy jest lot przesiadkowy? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze porady, że loty przesiadkowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest transferowy. Najprościej mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży podróżni przesiadają się do innego samolotu, czasem zmiana obejmuje również zmianę przewoźnika. Po, co organizuje się takie loty przesiadkowe? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z Gdańsk do wybranego Constanta jest możliwa, zwłaszcza w przypadku długich tras, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie figuruje w planie. Wtedy pomocne są duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami transferowymi. Jeśli planujesz podróż Gdańsk - Constanta Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Z reguły loty z przesiadkami kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz dośc dużo czasu lub nie wiesz jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to skuteczny system, który wyszukuje połączenia z przesiadkamina trasie z Gdańsk do Constanta najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich przewoźników.

Lot przesiadkowy – odprawa

W trakcie lotu przesiadkowego na samym początku w trakcie odprawy zaleca się zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz w punkcie startowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot z przesiadką Gdańsk - Constanta - czy bagaż główny dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w na lotnisku startowym i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Constanta. Jeśli konieczna jest kolejna odprawa bagażu na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, walizkę trzeba odprawić raz jeszcze. Warto również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Gdańsk - Constanta warto zapoznać się, z regulaminem konkretnych linii lotniczych jak postępować w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do kolejnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Constanta. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jacy przewoźnicy latają na trasie Gdańsk - Constanta