X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Cork

już od 1078 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Cork

Bilety lotnicze Polska Cork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 gru (nie)
KLM
Cork
16 gru (śro)
KLM
Warszawa
09 gru (śro)
KLM
Cork
14 gru (pon)
KLM
Warszawa
10 gru (czw)
KLM
Cork
14 gru (pon)
KLM
Warszawa
09 gru (śro)
KLM
Cork
16 gru (śro)
KLM
Warszawa
10 gru (czw)
KLM
Cork
16 gru (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Cork

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Cork

Czy chcemy z lotu Gdańsk - Cork korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz częściej, czy to w sprawach służbowych czy prywatnie. To oznacza, że wiele kobiet zastanawia się, czy ciąża nie jest tutaj przeciwwskazaniem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli tylko rozwija się ona właściwie oraz nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie można zarezerwować tanie loty Gdańsk - Cork, oczywiście wiedząc o paru wytycznych.

Czas ciąży i oświadczenie od ginekologa

Jeśli chcemy korzystać z propozycji na najkorzystniejsze loty , lecz będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że najlepiej latać w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu różnice ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Trzeba mimo wszystko wiedzieć, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Gdańsk - Cork będzie zakazany także wcześniej, więc trzeba to sprawdzić. Dodatkowo, powinnyśmy przeczytać wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć inne założenia odnośnie lotów kobiet w ciąży, jak również przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, należy posiadać przy sobie zaświadczenie od lekarza, gdyż jedynie książka ciąży może nie wystarczyć, żeby dopuszczono nas na lot Gdańsk - Cork.

Kiedy już będziesz w samolocie Gdańsk - Cork

Nie ma zakazów do latania, to wspaniale! Teraz pamiętaj, aby znaleźć najkrótszy lot , dzięki któremu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. Dodatkowo w czasie zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, poproś o to stewardessę. W czasie lotu Gdańsk - Cork jeśli to realne, wstawaj co 30 minut oraz przespaceruj się, ponieważ przesiadywanie w jednej pozycji nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem. Tanie loty Gdańsk - Cork czasem oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc przy transporcie walizki, dlatego warto się dowiedzieć na co możesz tu liczyć.

Tanie loty Gdańsk - Cork nakłaniają do częstszego korzystania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego zakazem. Jednak zawsze trzeba się co do tego upewniać u ginekologa, jak również zapoznać się z regulaminem konkretnych linii lotniczych. Warto też sprawdzić zapisy w kraju do którego chcemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuścić do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie bliski czas porodu, i tu przewoźnicy nic już nie mają możliwości robić.