X
Ładowanie...

Tanie loty z Gdańska do Dortmundu Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Gdańsk Dortmund

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Gdańsk Dortmund

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Dortmund

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Dortmund

Tanie loty Gdańsk Dortmund Wizzair - informacje

Linie lotnicze Wizzair umożliwiają bezpieczną podróż do każdego zakątka świata, także do Dortmundu. Do tego niemieckiego miasta dotrzesz nie tylko z Gdańska, ale także z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Poznania i Olsztyna. Podróż zajmuje około półtorej godziny, a dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze, z pewnością ją powtórzysz.

Węgierskie linie lotnicze Wizzair, to jedne z najpopularniejszych tanich linii lotniczych, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę podczas przelotu. Kurs liniami Wizzair Gdańsk - Dortmund, w okresie zimowym odbywa się siedem dni w tygodniu, a atrakcyjne ceny za podróż obejmują także opłaty lotniskowe. Istnieje tu możliwość odprawy online, co znacznie skraca procedury związane z odlotem. Każdy pasażer może podróżować z bagażem podręcznym, a do luku bagażowego oddać można do sześciu sztuk bagażu o określonej wadze.

Zakończenie kursu Wizzair Gdańsk - Dortmund kończy się na lotnisku Dortmund (DTM), które oddalone jest o 15 km od centrum miasta. Z lotniska można z łatwością dotrzeć w każde miejsce wynajmując taksówkę lub korzystając z komunikacji miejskiej.

Tanie loty Gdańsk Dortmund - połączenia Wizzair

WizzAir kursuje na trasie Gdańsk Dortmund 5 razy w tygodniu, samolot zazwyczaj startuje rano. Ceny różnią się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem rezerwuje się bilety, jakie klasy są dostępne i czy wykupuje się usługi dodatkowe. Lot zaczyna się na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, a kończy na lotnisku na w Dortmundzie.

 

Tanie loty Gdańsk Dortmund Wizzair - alternatywne połączenia

Najciekawsze tanie loty z Gdańska liniami Wizzair są jeszcze możliwe do:

Tanie loty Gdańsk Barcelona Wizzair
Tanie loty Gdańsk Doncaster/Sheffield Wizzair
Tanie loty Gdańsk Goteborg Wizzair
Tanie loty Gdańsk Kutaisi Wizzair
Tanie loty Gdańsk Liverpool Wizzair
Tanie loty Gdańsk Lwów Wizzair
Tanie loty Gdańsk Malmo Wizzair
Tanie loty Gdańsk Oslo Wizzair
Tanie loty Gdańsk Wiedeń Wizzair
Tanie loty Gdańsk Wilno Wizzair

 

Do Dortmundu możesz dolecieć też z innych miejsc. Poniżej lista bezpośrednich tanich lotów do Dortmundu liniami Wizzair:

Tanie loty Budapeszt Dortmund Wizzair
Tanie loty Bukareszt Dortmund
Tanie loty Debreczyn Dortmund
Tanie loty Kiszyniów Dortmund
Tanie loty Kutaisi Dortmund
Tanie loty Poznań Dortmund
Tanie loty Skopje Dortmund
Tanie loty Sofia Dortmund
Tanie loty Wiedeń Dortmund
Tanie loty Wrocław Dortmund

 

Tanie loty Gdańsk Dortmund - pozostali operatorzy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia, możesz przeszukać alternatywne tanie loty Gdańsk Dortmund, u innych operatorów:

Tanie loty Gdańsk Dortmund Eurowings
Tanie loty Gdańsk Dortmund Lufthansa

 

Tanie loty Gdańsk Dortmund - Odprawa na lotnisku

Tanie loty Gdańsk Dortmund liniami Wizz Air, to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co należy się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Tanie loty Gdańsk Dortmund - Jak nadać bagaż główny

Planujesz tanie loty Gdańsk Dortmund liniami Wizz Air? Odprawa to proces, w którego czasie turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport, a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i godzina.