X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Edynburg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Gdańsk Edynburg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Gdańsk Edynburg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Edynburg

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Edynburg

Jak spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Gdańsk - Edynburg linią Ryanair?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, który bierzemy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mogli go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Gdańsk do Edynburg należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, gotówkę i wszystkie kosztowne przedmioty, nawet wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest wybrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Gdańsk - Edynburg linią Ryanair oferują nam możliwość zabrania na pokład jedynie jednej torby, dlatego warto decydować się na te konieczne rzeczy/ Jeżeli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo dokupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy musieli pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, żeby wszystko poszło prędko oraz sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Gdańsk - Edynburg linią Ryanair

Jeśli zabieramy tylko bagaż podręczny, lub pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy ciężkie buty czy odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Gdańsk - Edynburg linią Ryanair nie posiadają limitu co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy nosili je na sobie, a równocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia ma własne reguły bagażowe

Planując lot samolotem, powinniśmy pamiętać, że każdy przewoźnik ma swoje reguły bagażowe. Dlatego warto sprawdzić, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Gdańsk - Edynburg linią Ryanair, mają dość spore kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie zobaczyć, które rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie ma posiadać wielkości i wagę, bo wtedy zaoszczędzimy mnóstwo nerwów podczas lotu.