X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Gdańsk Frankfurt

już od 465 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Frankfurt

Bilety lotnicze Gdańsk Frankfurt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
22 lis (pią)
LOT
Frankfurt
24 lis (nie)
LOT
Gdańsk
18 gru (śro)
LOT
Frankfurt
31 gru (wto)
LOT
Gdańsk
18 gru (śro)
LOT
Frankfurt
01 sty (śro)
LOT
Gdańsk
18 gru (śro)
LOT
Frankfurt
03 sty (pią)
LOT
Gdańsk
19 gru (czw)
LOT
Frankfurt
01 sty (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Gdańsk Frankfurt

Przewodnik po lotach Lufthansa Gdańsk Frankfurt

Co z osobami niepełnosprawnymi podczas lotu?

Warto zapamiętać, że osoby niepełnosprawne nie mogą cały dzień przesiadywać w domu. Sporo przewoźników proponuje odpowiednio przygotowane samoloty, na pokładzie których znajdują się przestrzenie przystosowane do ludzi niepełnosprawnych, jak również profesjonalnie przygotowane toalety. Nawet tanie loty Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa mają we własnej ofercie ofertę dla tych osób, a to oznacza, że bez problemów mają szansę podziwiać inne kraje.

O czym należy pamiętać na trasie Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa

Jeśli człowiek niepełnosprawny chce skorzystać z oferty jaką mają tanie loty Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa, to powinien pamiętać, aby wypisać właściwy dokument. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że dana osoba pragnie polecieć oraz będzie ona posiadała zajęte miejsce. Czasem liczba odpowiednich miejsc w samolocie jest ograniczona, zatem dobrze jest powiadomić o własnej obecności podczas lotu Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa

.

Ile polecimy?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mają prawo zabrać na pokład samolotu psa przewodnika. Oczywiście trzeba myśleć o smyczy, kagańcu oraz potrzebnych dokumentach, ale będzie to realne. Jeśli także wybierze się odpowiedni przelot to taka podróż okaże się sympatycznie zapamiętana. Nie będzie problemów z braniem takiego psa nawet wtenczas, gdy wybierzemy tanie loty Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Wyszukaliśmy najtańszy bilet, wiemy że pokład będzie przystosowany do osób kalekich, ale zastanawiamy się, jak zmieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że swoim wózkiem dojedziemy jedynie do samolotu, następnie załoga lotu Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa pomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, którym dostaniemy się na pokład, a nasz zostanie schowany do luku bagażowego. Po zakończonym locie, ponownie muszą nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na swój wózek.

Warto zobaczyć jakich dokumentów trzeba dopełnić, abyśmy posiadali gwarancję, że wejdziemy na przelot Gdańsk - Frankfurt linią Lufthansa. Im więcej informacji o sobie podamy, tym lepiej przewoźnik będzie mógł się przyszykować do opieki nad nami oraz zagwarantowania wszystkiego co potrzebne. Ale im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie tym zająć.