X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Gdańsk Funchal

już od 1124 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Funchal

Bilety lotnicze Gdańsk Funchal

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
10 sty (czw)
Lufthansa
Funchal
19 sty (sob)
Lufthansa
Gdańsk
12 sty (sob)
Lufthansa
Funchal
19 sty (sob)
Lufthansa
Gdańsk
12 sty (sob)
KLM
Funchal
17 sty (czw)
KLM
Gdańsk
10 sty (czw)
Lufthansa
Funchal
18 sty (pią)
TAP (Air Portugal)
Gdańsk
13 sty (nie)
Lufthansa
Funchal
20 sty (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Gdańsk Funchal

Przewodnik po lotach LOT Gdańsk Funchal

Czy nasza choroba uniemożliwia latanie Gdańsk - Funchal?

Przygotowując wakacje, dość często bierzemy pod uwagę lot samolotem. Od razu sprawdzamy najniższą wartość biletu, przy okazji też poszukując najlepszego przelotu. W głowie już się pakujemy, robimy notatki co należy przyszykować, jakie dokumenty wypełnić. Czy mamy świadomość, że niektóre choroby wykluczają taki sposób podróży?

Nie ma pozwolenia na lot

Istnieją takie choroby, które definitywnie zamykają możliwość skorzystania z propozycji linii lotniczych. Nie powinniśmy wsiadać do samolotu jeśli mamy: klaustrofobię, napady paniki, w ostatnim czasie przeżyliśmy zawał serca lub zauważyliśmy kłopoty z zakrzepicą. Mając wiedzę, że cierpimy na któryś z tych problemów zdrowotnych, powinniśmy się pogodzić ze świadomością, że tanie loty Gdańsk - Funchal nie będą dla nas.

Przy zgodzie lekarza, przelot Gdańsk - Funchal jest realny

Istnieją też takie problemy zdrowotne, które nie będą wykluczały lotu Gdańsk - Funchal , wtedy powinniśmy posiadać zaświadczenie od doktora. Powinniśmy się z nim skontaktować, jeżeli: jesteśmy w późnej ciąży, mamy zapalenie ucha, cukrzycę, albo astmę. Lekarz ma prawo stwierdzić, że taki przelot jest dozwolony, pod warunkiem zaopatrzenia się w przepisane medykamenty. Oczywiście musimy pomyśleć o zabraniu leków do samolotu, wraz z zaświadczeniem od lekarza. Tanie loty Gdańsk - Funchal nie będą tu robiły żadnego problemu, jeżeli będziemy mieć takie zaświadczenie.

Podróż Gdańsk - Funchal ma być przyjemnością

Wiedzmy, że lot Gdańsk - Funchal ma okazać się dla nas jak i innych podróżnych, przede wszystkim przyjemnością. Mając świadomość, że nasz stan zdrowia może powodować problemy podczas lotu, lepiej zawczasu dowiedzmy się, czy w ogóle możemy latać. Zrozumiałym będzie, że tanie loty Gdańsk - Funchal swoją propozycją nęcą, więc czasem trudno jest przejść koło nich obojętnie. Lecz zdrowie jednak musi być dla nas najistotniejsze.

Zanim zamówimy bilet na trasę Gdańsk - Funchal musimy zobaczyć, czy nie ma dla nas jakichś przeciwwskazań do skorzystania z danej propozycji. Wówczas także będziemy spokojniejsi, mając świadomość, że posiadamy prawo latać, a nasze zdrowie nie jest dla nas tutaj najmniejszą przeszkodą. Swobodnie możemy spełnić marzenie o zwiedzaniu świata.