X
Ładowanie...

Tanie loty z Gdańska do Goteborga Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Gdańsk Göteborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Gdańsk Göteborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Göteborg

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Göteborg

Wizzair Gdańsk - Goteborg - taniej, szybciej i wygodniej do celu!

Wizzair to lotniczy przewoźnik międzynarodowy, który proponuje szeroką ofertę przelotów pomiędzy polskimi miastami, a wieloma portami Europy. Wysoki komfort usług i kompleksowa obsługa lotów sprawiają, że firma cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Motto Wizzair - wszyscy możemy teraz latać - odnosi się do niebywale atrakcyjnych cen biletów. Pasażerowie udający się do Szwecji chętnie wybierają bezpośredni lot Wizzair Gdańsk - Goteborg. Komfortowa podróż trwa ok. 1 godz. 15 min. i kończy się lądowaniem na lotnisku Goteborg City Airport. Do oddalonego od portu o 17 km. centrum Goteborga można dostać się sprawnie działającą komunikacją miejską.

Tanie loty Gdańsk Goteborg - połączenia Wizzair

WizzAir kursuje na trasie Gdańsk Goteborg trzy razy w tygodniu, loty odbywają się w godzinach popołudniowych. Ceny różnią się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem rezerwuje się bilety, jakie klasy są dostępne i czy wykupuje się usługi dodatkowe. Lot zaczyna się na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, a kończy na lotnisku Goteborg-Landvetter. Aktualnie najniższa cena ten lot to 59 zł, za lot w jedną stronę.

Tanie loty Gdańsk Goteborg - loty Wizzair

Poza lotami z Gdańska, Wizzair oferuje jeszcze inne połączenia z Polski do Goteborga:

Tanie loty Warszawa Goteborg Wizzair
Tanie loty Wrocław Goteborg Wizzair

Tanie loty Gdańsk Goteborg - pozostałe loty

Najciekawsze tanie loty z Gdańska liniami Wizzair są jeszcze możliwe do:

Tanie loty Gdańsk Alesund Wizzair
Tanie loty Gdańsk Doncaster/Sheffield Wizzair
Tanie loty Gdańsk Eindhoven Wizzair
Tanie loty Gdańsk Kolonia Wizzair
Tanie loty Gdańsk Liverpool Wizzair
Tanie loty Gdańsk Lwów Wizzair
Tanie loty Gdańsk Malmo Wizzair
Tanie loty Gdańsk Oslo Wizzair
Tanie loty Gdańsk Wiedeń Wizzair
Tanie loty Gdańsk Wilno Wizzair

 

Tanie loty Gdańsk Goteborg - alternatywne połączenia

Tanie loty Gdańsk Goteborg LOT
Tanie loty Gdańsk Goteborg Lufthansa
Tanie loty Gdańsk Goteborg SAS

 

Tanie loty Gdańsk Goteborg Wizzair - lotniska

Dojazd na lotnisko Gdańsk-Rębiechowo

Istnieje kilka możliwości dojazdu na lotnisko. Autobusami komunikacji miejskiej - nr 110, 122, 210 i N3, a także koleją SKM. Również prywatni przewoźnicy świadczą tutaj usługi minibusami.

Dojazd na lotnisko Goteborg-Landvetter

Port lotniczy Goteborg-Landvetter mieści się w odległości ok. 25 km od centrum Goteborgu. Autobusy Flygbussarna oferują kursy pomiędzy lotniskiem a miastem. Podróż nimi zajmuje ok. 30 minut. W okolicy zatrzymują się również dwie linie podmiejskich autobusów. Wygodniejszą, ale też znacznie droższą, możliwością jest dojazd na lotnisko taksówką.

Tanie loty Gdańsk Goteborg Wizzair - Atrakcje w Goteborgu

Kupując bilety WizzAir na loty z Warszawy do Goteborgu decydujemy się na przeżycie niezapomnianej przygody. Poruszanie się po mieście, oprócz typowego transportu, umożliwiają tzw. łódki Paddan, a także bardzo rzadko spotykane w Szwecji tramwaje. Goteborg to miasto portowe, którego przywiązanie do wody widać na każdym kroku. Na pewno warto odwiedzić port, którego charakterystycznym punktem jest przypominający budowlę z klocków Lego - Lilla Bommen. Na szczycie biurowca znajduje się kawiarnia, z której roztacza się piękna panorama. Interesującym budynkiem jest także opera. Nadano jej kształt statku. W mieście stacjonuje także Posejdon - jest to rzeźbiona fontanna umiejscowiona w centrum kulturalnym Goteborgu. W pobliżu placu z wodną atrakcją znajduje się ulica Kungsportsavenyn pełna sklepów, restauracji i pubów. Żądni wrażeń powinni zajrzeć do Liseberg - lunaparku dla pragnących podnieść poziom adrenaliny.