X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Grindelwald

już od 361 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
17 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
22 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
18 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
18 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Grindelwald

Przewodnik po lotach Gdańsk Grindelwald

Palacz w kabinie samolotu w czasie rejsu Gdańsk - Grindelwald

Palenie to nałóg, który ciężko pokonać, przez co palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny rejs samolotem bez sposobności do puszczania maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich przepisy mające za zadanie chronić pozostałych podróżnych, w tym najmłodszych oraz ciężarnych, nie pozwalają na palenie papierosów. Musimy o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Gdańsk - Grindelwald i pakując wakacyjną walizkę.

Papierosy surowo zabronione

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu palący w samolotach nikogo nie dziwili, ale to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych związanych z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak dużej wagi. Dziś jest całkowicie inaczej i palenie w samolocie jest kategorycznie zabronione, więc jeśli palimy i wybieramy się w podróż samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na czas podróży Gdańsk - Grindelwald. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Gdańsk - Grindelwald, czy połączenia z regularnymi liniami lotniczymi – zasady wszędzie będą równie surowe. Co ważne: zakaz palenia dotyczy zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – w każdym miejscu jest to zakazane!

Pasażerom czasami wydaje się, że w czasie lotu Gdańsk - Grindelwald mogą wymknąć się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie zauważy. To oczywiście niemożliwe, gdyż w samolotowych łazienkach znajdują się czujniki dymu. Nie warto próbować obejść przepisów, bo może się to zakończyć nie tylko upomnieniem, ale i karą finansową. Przy locie samolotem pomocne mogą okazać się gumy i różne środki zmniejszające chęć zapalenia papierosa. Jeżeli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierzmy wariant podróży z przesiadką. Naprawdę nie musi to być drogie: możemy przecież zdecydować się na loty składane ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet będzie najtańszy , ale również ile trwa podróż z określonymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy podczas lotu Gdańsk - Grindelwald

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Gdańsk - Grindelwald i planujemy wczasy, na pewno zapragniemy zabrać ze sobą własne papierosy, aby nie kupować ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu państwach są one rzeczywiście drogie, a nie zawsze będą nam smakować. Nim spakujemy wakacyjny bagaż, zapoznajmy się z przepisami celnymi wiążącymi się z przewozem produktów tytoniowych. W wypadku liquidów do e-papierosów trzeba jeszcze pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w bagażu podręcznym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Płowdiw Volos

Tanie loty Praga Wettingen

Tanie loty Modena Lozanna

Tanie loty Rovaniemi Chateau-D'Oex

Tanie loty Verbier Malaga

Tanie loty Kolding Lappeenranta

Tanie loty EasyJet Pafos

Tanie loty Adelboden Leeuwarden

Tanie loty Kair Cardiff

Tanie loty JetBlue wylot z: Bridgetown

Tanie loty Norwegian Sankt Petersburg